Jdi na obsah Jdi na menu
 


OSN, kompenzace pro poškozené

13. 2. 2017
Pozor: Příjemce:
 
Série setkání se konaly v průběhu posledních 7 měsíců s generálním tajemníkem Organizace spojených národů. To skončilo před několika týdny. Je zřejmé, že jste neobdrželi fond, který je až do výše USD 9,6 milionů dolarů v důsledku minulých zkorumpovaných vládních úředníků, kteří téměř v držení fondu pro sebe za jejich sobecké rozumu a některých jedinců, kteří využili svého fondu vše ve snaze oklamat váš fond, který vedl k tolika ztrátami ze svého konce a zbytečných průtahů při obdržení fondu.
 
Národní centrální úřad Interpolu umocněn úřadu OSN a federálního vyšetřování úspěšně prošly mandát současného prezidenta Togo Jeho Excelence Faure Gnassingbé ke zvýšení výkonu zúčtování všechny zahraniční dluhy vám a dalším osobám a organizacím, kteří mají bylo zjištěno, že nemá dostat jejich smlouva Celkově lze říci, loterie / hazard, dědičnost a rád.
 
Nyní, jak byste chtěli dostávat platby? protože máme dva způsob platby, která je podle Pokladna šekem nebo Visa platební kartu?
 
VISA ATM CARD: Budeme vám vydávat vlastní pin na základě platební kartu, které budete používat ustoupit až do výše 10.000 $ za den z jakéhokoliv bankomatu, který má Master Card logo na to a karty mají být obnoveny za 4 roky čase, který je rok 2020. Také s kartou ATM budete moci převést své finanční prostředky do místního bankovního účtu. Karta ATM přichází s příručkou či návodu, aby vás poučit o tom, jak ji používat. I v případě, že nemáte bankovní účet.
 
Kontrola: K provedení budou uloženy v bance, aby mohla být zrušeno do tří pracovních dnů.
 
Vaše platba bude zasláno přes některý z vašich upřednostňované možnosti a bude zaslán na vás přes DHL.
 
Aby došlo k uvolnění svého fondu v hodnotě USD $ 9,6 milionů měli byste kontaktovat náš dopisovatel v Africe dodací důstojník William Mike s informacemi dole,
 
 
Doporučujeme, abyste s ním spojit s informacemi, jak je uvedeno níže:
 
Vaše celé jméno........
Vaše adresa:..............
Úvod / Mobilní telefon: ..............
Preferovaný způsob platby (VISA ATM CARD / pokladní Check)
 
S úctou,
MORRISON
Federální úřad pro vyšetřování Ministerstvo spravedlnosti Spojených států amerických Washington, D.C. 20535