Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rada moudrých

Rada moudrých se jmenuje pořad ze 60. let, který jeho autorka sestavila z myšlenek velikánů, kteří spolu nikdy nemluvili.

V jejím pořadu se ale setkali ve fiktivní rozhlasové besedě.  

Podobně hodláme dovést k dialogu zástupce, kteří by spolu za současné situace nekomunikovaly.

Oslovujeme všechny kandidáty i zástupce iniciativ.

Vyzíváme k otevřenému řešení našich problémů.

 

Oznámení   z  11.11.2012

Prezidentská  kandidátka , nezávislá aktivistka,  paní  Mgr. Ivetka Heimová a zástupci jejího volebního týmu oznamují výhody právě navržené
„Rady moudrých“ ,
sestavené ze všech iniciativ, přihlášených profesionálů a původních téměř 3O-ti navržených prezidentských kandidátů za předpokladu odvolání stávající vlády i prezidenta republiky, z důvodu sjednocení skupin lidí, které tito prezidentští kandidáti prezentují a tímto způsobem vlastně zastupují. Tím, že budou všechny skupiny voličů zastoupeny, předpokládáme tak minimální politickou angažovanost a neúčast politických stran.

     Z úsporných důvodů finančních, organizačních a morálních je tento krok nezbytnou podmínkou klidné podpory většiny občanů.  Oznamujeme, že počítáme se zavedením této nastíněné formy samosprávy Česka v přípravě celostátního, všeobecného, vyvolatelného a závazného referenda

     Náš postup je v souladu s Deklarací lidských práv a svobod a je proto i možné, že Rada moudrých ve svých budoucích krocích i zjednoduší stávající Ústavu pouze na několik desítek základních životních principů – zákonů.

     Vaše případné i lepší protinávrhy prosíme posílat neprodleně do schránky    strazci.hodnot@gmail.com    a tím i využít stávajících internetových stránek  www.strazcihodnot.estranky.cz    .

  Iveta Heimová  a   volební výbor 

 

Po celé evropě se zvedá odpor proti sociálnímu útlaku.

vedou se demonstrace často přerůstající v pouliční boj.

Tuto cestu u nás nechceme.

Demonstrace, nebo dohoda. Jde to i jinak.