Jdi na obsah Jdi na menu
 


NOVÁ DEKLARACE LIDSKÝCH PRÁV

11. 2. 2017

NOVÁ DEKLARACE LIDSKÝCH PRÁV MÁ 10 základních BODŮ:

 

1.-Je právo na lidský život...

 
2.-Za nejdůležitější právo považuji lásku...
 
3.-Nejzákladnější právo je právo rozšířit své vědomí do celého vesmíru , zpět zapomenuté schopnosti - schopnosti opustit své tělo - neznamená zemřít, ale ve smyslu schopnost například vytělesnění, schopnost stát se projevenou esencí všeho a každého, apod., a právo na věčný život ve svém těle, ....znovuvzkříšení apod.  Dokázat, že Člověk a Bůh je totéž.
 
4.- Hledání pravdy...(informace). Touha poznání. Pravda je věčná, a najít ji, znamená že také my se staneme věčnými.
 
5.-Meditace je to čistě vědecké poznání sebe sama. (nepotřebujeme k tomu školství). Meditace je jedinou metodou, při které začnete počítat od sebe:´jedna´.(nezapomínáme na sebe.)
 
6.-Všestranná svoboda, ve všech směrech.Člověk at se narodil kdekoliv, je součástí jednoho lidstva.Národy by se měly rozplynout a náboženství zmizet.Neměly by existovat žádné národy, ani žádné hranice mezi státy.člověk má býti člověkem, na jménu nezáleží. Čas nehraje roli. 
 
7.-Žijeme na jedné zemi, jsme jedno lidské společenství (jsme jedno lidstvo). Je to přece náš svět - jedno lisdtvo, jedna Země - a my z  ní uděláme ráj. Poto nebude zapotřebí žádného dalšího ráje. Realita rájem.
 
8.-Jedinečnost každého člověka.(nemá nic společného s rovností).
 
9.-světová vláda. Odmítám jednotlivé vlády. Jsem pro jednu vládu pro celý svět znamenalo by to konec válek, konec chudoby. Jediná světovláda by znamenala obrovskou změnu, revoluci -evoluci skokem..Celá zeměkoule by z toho měla prospěch. Funkční - mít fci, nikoliv moc, jediná vláda bude automaticky bude funkční.
Funkční celosvětová vláda - podobně jako pošty, železnice, letecké společnosti - bude výkonná, ale nebude mít žádnou moc. Konec strachu z jiné vlády.
 
10.-Merikrotacie (merry - štastný).Pokud se ná podaří sjednotit celý svět pod jednou vládou, život se pro nás může změnit v radost, bude stát za to ho žít - ne se ho odříkat, ale těšit se z něho.
Do dnešních časů vše co se stalo, byla náhoda. Musíme se rozhodnout, že naše budoucnost už náhodná nebude. Budeme ji tvořit my sami (člověk mistr svého života Bůh) - a tvořit náš svět se může pro nás stát nejvelkolepějším tvořením, jaké existuje.
Lidstvo zažilo mnoho způsobů  vlády.Demokracie znamená vládu lidu, řízenou lidem, pro lid, ale protože si demokracie volí své zástupce, vše je omezováno na určitá pravidla apod, lepší než demokracie bude merikrotacie nebo-li svoboda, kdy každý si svobodně naplní své potřeby, bude sám sebou, a bude mít svou vlastní moc - svobodu.
Ústava nejde překročit, ani porušit, pokud ji budou tvořit pouze přírodní přirozené vesmírné zákony.
 
PŘÁTELÉ, BLÍŽÍ SE TENTO DEN A SICE 21.4., 22.4.JE V DUBAI MEHRAN  KESHE (NIKOLA TESLA) VOLNÁ ENERGIE.  JE TO OPRAVDOVÁ UDÁLOST UDĚLAT ZMĚNU SKOKEM.
 
UVĚDOMIT PŘEDEM OBYVATELE PLANETY BUDE NUTNÉ, A TAKÉ TYTO 2 DNY POMOCI KESHEMU. CELOSVĚTOVÉ REFERENDUM PRO PROPOJENÍ MÉDIÍ A OPRAVDU AKTIVNÍCH LIDÍ SVĚTA TYTO 2 DNY BY BYLO VÝZNAMNÉ, KDO ZAŘÍDÍME ABYCHOM U TV OBRAZOVEK TENTO DEN SVĚT VIDEL A SLYŠEL KESHEHO.
 
ČR, SR KESHE NADACE, KLUB: KESHEHO TECHNOLOGIE A SKALARNÍ VLNY(ty mají nadsvětelnou rychlost a pronikají každou hmotou - viz.wikipedie)  PRONIKÁ DO CELÉHO SVĚTA.
 
3 MINUTY VIDEO O VOLNÉ ENERGII NA ÚROVNI TĚLA: